Probíhá načítání...

 
Zavřít
Úvodní stránka>O nás

O nás

Historie Dolní Brusnice

Společnost Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o. vznikla v lednu 2005 přejmenováním původní společnosti Korda a spol. s.r.o., která byla založena v roce 1992.. Sídlo společnosti se nachází v Podkrkonoší v obci Dolní Brusnice.

Od počátku naše činnost zahrnovala výrobu výsekových mas, uzenin a uzenářských specialit. 

V roce 1996 se činnost společnosti rozšířila o výrobu lahůdek. Veškerá výrobní aktivita byla soustředěna do objektu v Dolní Brusnici a společnost měla především regionální charakter.

Historie Dolní Brusnice

Historie Bílé Třemešné

Prostory však po čase při expanzi přestaly kapacitně postačovat a tak v roce 2005 společnost zrekonstruovala objekt bývalé pekárny v jen několik kilometrů vzdálené Bílé Třemešné, kam přesměrovala výrobu lahůdek a teplé kuchyně. 

Oba výrobní objekty v Dolní Brusnici i v Bílé Třemešné splňují veterinárně-hygienické podmínky provozu v Evropské unii. Společnost má zaveden funkční systém managementu jakosti a HACCP.

Historie Bílé Třemešné

Sortiment, prodejny a výroba

Dodáváme na trh široký sortiment ručně vyráběných specialit, výsekových upravených mas, uzenin a uzenářských specialit, lahůdkářských výrobků zahrnujících chlebíčky, bagety, lahůdkové saláty a pomazánky, přílohy, rybí výrobky či hotová jídla.

Naše výrobky můžete zakoupit ve firemních prodejnách po Východních Čechách ve Dvoře Králové nad Labem, v Hradci Králové v centru a Fakultní Nemocnici, ve Studenci, v Jilemnici, v Trutnově a v Dolní Brusnici.

Sortiment, prodejny a výroba

Výhled do budoucnosti je naplnění vize společnosti nabídnout svým zákazníkům co nejširší sortiment regionálních výrobků především vlastní produkce, ve kterém jsou zastoupeny výrobky špičkové kvality s nejmodernějšími výrobními postupy.

Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o.
Dolní Brusnice 78
544 72 Dolní Brusnice
Česká Republika
IČ: 47471450
DIČ: CZ 47471450
Firma je zapsána v obchodním rejstříku pod Spisovou značkou: C 3017 vedenou u Krajského soudu v Hradci Králové
Facebook